Projekta aktivitātes

Radošā darbnīca “ Dzīvotprieka skola “-koučinga apmācības

7.-9.kl. 22.01. M.Mazure
3.

Radošā darbnīca “ Makaronu tilts “

5.-7.kl. 25.01. M.Mazure
4.

Radošā darbnīca “ Dzīvotprieka skola “-koučinga apmācības

7.-9.kl. 12.02. M.Mazure
5.

7.-9.kl. 06.02. M.Mazure
6.

7.-9.kl. 06.03. M.Mazure
7. Radošā darbnīca “Aizraujoši eksperimenti dažādos mācību priekšmetos” 5.-7.kl. 19.03.

I.Razgale

E.Mače

R.Jurdža

8.

7.-9.kl. 10.04. M.Mazure
9.

Radošā darbnīca„ Atlido pavasara vēstneši”

5.-7.kl. 16.04. I.Razgale
10.

Festivāls “ Lidojums “

1.-9.kl. maijs M.Mazure
11. Radošā darbnīca “ Kuģa /laivas kravnesības noteikšana’ 5.-7.kl. 14.05. E.Mače

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

PROJEKTS SLOVĒNIJĀ - Erasmus + projekta nedēļa Celje

No 27 līdz 31.martam Nautrēnu vidusskolas komanda-skolotājas Nellija Žogota un Anita Ludborža un trīs vidusskolnieces Alise Sjakste, Kristīne Gailuma,  Sarma Rancāne piedalījās Erasmus+ programmas aktivitātes Slovēnijā-pilsetā  Celje. Šajā nedēļa komanda iepazinās ar Slovēnijas burvību, izbraucot cauri sagatavotajām trasēm, apskatot daudzas skaistas un populāras vietas: baznīcas, pieminekļus un dabas objektus. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties gan sporta nodarbības (volejbola, futbola, badmintona), gan aizbraukt izpeldēties un relaksēties pēc braucieniem. Slovēņu skolēni iepazīšanas dienā pārsteidza gan ar skaisto dziedāšanu, gan ar skolas aktivitātēm. Mēs varējām gan  paši pagatavot tirdzniecībai dāvanu maisiņus un rozmarīna sāli, gan  izmēģināt džudo. Skolēni pa skolu staigā mums ļoti neierastā veidā čībiņās un pirmajā dienā mēs paši varējām to izbaudīt. Mēs varējām izbaudīt lielisku braucienu tunelī, kurš ilga cauri visam kalnam un šajā tunelī mēs varējām sastapties ar dažādiem pārsteigumiem, piemēram, sikspārņiem. Izbaudījām gan skaisto dabu, gan Slovēņu ēdienu.

Slovēnijā pašlaik ir pavasaris, kur viss sāk plaukt un ir ļoti silts un skaists. Katrā braucienā mēs varējām redzēt daudz skaistu kalnu un, protams, vajadzēja pašiem pāris pievarēt. Šīs pāris projekta dienas paskrēja ļoti ātri, ka pat nepaspējām saprast, ka tiešām vairāk nevienu nesatiksim. Iepazinām visas projekta valstis- Slovēniju, Vāciju, Itāliju, Čehiju, Horvātiju, Poliju, Rumāniju un citus iepazīstinājām ar Latviju. Sadraudzējāmies ar visiem un, protams, nodibinājām kontaktus sava starpā.

Visas esam priecīgas, ka devāmies uz Slovēniju un šīs pāris dienas mums paliks ar labām atmiņām! Mēs visas vēlamies atgriezties Slovēnijā, lai redzētu, kā tur izskatās citos gadalaikos, un vēlamies satikt visus mūsu draugus no šī projekta.

Projekta dalībniecas Celjē:  Alise Sjakste un Sarma Rancāne 10.klase

Erasmus + projekts

ERASMUS POLIJĀ Erasmus + projekta nedēļa Polijā

No 2.  līdz 7.oktobrim Nautrēnu vidusskolas komanda - skolotāja Nellija Žogota, Mārīte Zubko un pieci vidusskolēni Arvis Boltāns, Gunta Mazure, Agnese Ludborža, Natālija Gailume un Armands Ivulāns piedalījās Erasmus+ programmas  aktivitātēs Polijā- pilsētā Žešova. Šajā nedēļā varēja izbaudīt,izpētīt un izbraukt cauri  sagatavotājām velo trasēm, apskatīt daudzas brīnumskaistas vietas: baznīcas, zirgu staļļus, pilis, muzejus.  Dalībniekiem bija iespēja piedalīties sporta nodarbībās volejbolā, futbolā, galda tenisā , izmēģināt poļu tautas dejas. Poļu skolēni sniedza vērienīgu šovu, viesiem ierodoties, arī pasākuma noslēgumā bija sagatavots izcils koncerts un diskotēka, rādīja filmu par velosipēdu veidiem pasaulē, piedāvāja darbnīcas, lai vairāk uzzinātu par velosipēda uzbūvi; bija arī iespēja praktiski darboties ar riteņiem, lai trenējoties pats varētu salabot savu velosipēdu. Iepazināmies ar poļu kultūru , izpētījām skolu, pilsētu un tās apkārtni, izbaudījām poļu nacionālo virtuvi, pasākuma beigās mūs cienāja ar īpaši gatavotu torti .

Skaistajā  zemē pašlaik ir rudens-krāsainas lapas, skaisti kalni un lielas upes. Kaut arī laiks nebija īpaši silts,tas netraucēja jauniešu darbību. Projekta nedēļa pagāja ātri, pārāk ātri kā gribētos. Sadarbojāmies ar visu 8 valstu -Itālijas, Latvijas, Slovēnijas, Polijas, Vācijas, Horvātijas, Rumānijas un Čehijas komandām, gan veicot  uzdevumus, gan iepazīstot Poliju, gan Žešovu, sadraudzējoties un dibinot personiskus kontaktus.

Visiem mums paliks jaukas atmiņas ! Katrs no mums vēlētos atgriezties Polijā un izmēģināt ko jaunu!

Projekta dalībniece Žešovā Agnese Ludborža, 10.klase.