Nautrēnu

vidusskola

Sports skolā

Dambretistu lieliskie starti

Nautrēnu vidusskolas labākie dambretisti 1.novembrī Maltā ar labiem panākumiem piedalījās Rēzeknes novada skolu sporta spēļu sacensībās četrās vecuma grupās, komandu vērtējumā iegūstot vienu trešo, divas otrās un vienu pirmo vietu (U-13 grupā).

Individuālajā vērtējumā 1.vietu izcīnīja Viktoria Alma Grina (6.klase) un Lauris Stepanovs (5.klase); 2.vietā – Gabriela Maria Grina (4.klase), Daniels Belinskis (4.klase), Kaspars Gleizds (9.klase) un Samanta Kanaška (12.klase); 3.vietā – Eva Keitija Maģiča (10.klase), Madara Elksne (11.klase) un Valters Duplinskis (12.klase).

U–13 grupas Nautrēnu vidusskolas dambretisti – Agnese, Viktoria, Daniels, Lauris, izcīnot Rēzeknes novada rezultatīvākās komandas titulu, ieguva tiesības 28. novembrī piedalīties Latgales reģiona dambretes sacensībās, kur atkal spēja izcīnīt 1.vietu komandu vērtējumā, pārspējot pretiniekus no Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Preiļiem, Galēniem. Šī uzvara dod komandai iespēju aprīlī Bauskā pārstāvēt Latgales reģionu Latvijas skolu sporta spēļu turnīrā.

Individuālajā vērtējumā par Latgales reģiona čempioni kļuva Agnese Boļšija, bet 2. vietu izcīnīja Viktoria Alma Grina un Daniels Belinskis.

Liels prieks par dambretistu lielisko sniegumu un veiksmi turpmākajās sacensībās!

Mārīte Zubko

Rīta vingrošana

Drošības nedēļas ietvaros Nautrēnu vidusskolu apciemoja Valsts policijas pārstāvis, kurš kopā ar skolēniem pārrunāja ceļu satiksmes un drošības noteikumus. Pusaudži tika informēti par atkarību izraisošo vielu lietošanas sekām un piemērojamo sodu apmēriem. Pamatskolas skolēni uzzināja vairāk par kriminālatbildības iestāšanos.

Sasniegumi basketbolā

Uzsākot jauno 2015 gadu mūsu skolas sportisti piedalījās Rēzeknes un Viļānu novadu pašvaldību skolu sporta spēlēs basketbolā 1995.-1998.g dzimušajiem jauniešiem un jaunietēm. Jaunietes par godalgām cīnījās ar divām skolām: Dricānu un Maltas vidusskolas sportistēm. Mūsu skolas jaunietes zaudēja Dricānu vidusskolai, bet uzvarēja Maltas vidusskolu un ierindojās 2.vietā.   Jaunieši grupā bij sabraukuši tikai četras komandas. Jaunieši ierindojās 3. vietā piekāpjoties Viļānu un Maltas vidusskolas sportistiem. Nautrēnu vidusskolas komandā startēja: Ilona Špundere, Sigita Obrumane, Inta Kanaška, Santa Garbare, Linda Bumbiša, Kristīne Laizāne un Amanda Lele.     Artis Brīvers, Lauris Gorsāns, Sandris Turlajs, Gaitis Bobrovs, Armands Ivulāns, Andris Duplinskis un Edijs Rancāns.

Sporta skolotāja: Elīna Sjakste

Krosa rezultāti

Nautrēnu vidusskolas sasniegumi „Rudens krosa stafetēs".

Nautrēnu vidusskolas skolēni 25. septembrī piedalījās „Rudens krosa stafetēs", kuras notika Kaunatas vidusskolā. Skola piedalījās 4 vecuma grupās. Vislabāk veicās 6.-7. un 10.-12.klašu grupā. 2.vietu ieguva: Gunta Mazure, Kristīne Loseva, Ija Obrumane, Aldis Bogdans, Aigars Brīvers 7.klase un Kaspars Dortāns 6.klase. Vislabāk veicās vidusskolēniem,kuri izcīnīja 1.vietu. Komandu pārstāvēja: Līga Bautre, Agnese Adijāne, Diāna Mežajeva, Agris Boļšijs 12.klase, Jānis Bogdans, Ivars Bogdans 11.klase. Ar lielu sparu arī cīnijās 5.klases un jaunākie sportisti, kā arī 8.-9.klases skrējēji. Lai veicas pārējās sacensībās!

Teksts: sporta skolotāja Elīna Sjakste

Sportistu starti

7.februārī Bērzgalē notika Rēzeknes novada sacensības volejbolā 6.-7.klašu meitenēm. Ļoti saspringtās spēlēs, uzvarot Jaunstrūžānu meitenes, bet zaudējot Kaunatas komandai, mūsu meitenes - Gunta Mazure, Ija Obrumane, Elvita Vilka, Santa Bilinska, Natālija Gailume, Kristīne Loseva, Ruta Kanaška, Marta Vanaga-izcīnīja 2.vietu un sudraba medaļas. Arī zēnu komanda cīnījās slavējami, jo izcīnīja 4.vietu.

5.martā Viļakas novada domes Bērnu un jaunatnes sporta skola Balkanu kalnos rīkoja Latgales reģiona skolēnu sporta spēļu sacensības distanču slēpošanā. Komandu vērtējumā (3 dalībnieki) 8.-9.klašu un 10.-12.klašu grupā slēpotāji izcīnīja otrās vietas un kausus. Individuālajā vērtējumā Kristīnei Gailumai (7.kl.) 1.vieta 2 km distancē, Elvitai Kotānei (8.kl.) 2.vieta 3,4 km distancē, Martai Kūkojai (12.kl) 2.vieta 4,3 km distancē, Jānim Bogdanam (10.kl.) 2.vieta 8 km distancē, bet Lindai Bumbišai (8.kl.) 3.vieta 3,4 km distancē. Slēpotājus sacensībām sagatavoja Ilzeskalna pagasta slēpošanas pulciņa vadītāja Velga Lāce.