Erasmus Rumānijā

Erasmus + projekta nedēļa Rumānijā

Nautrēnu vidusskolas Erasmus+ projekta komanda- skolotājas Nellija Žogota, Renāte Jurdža un skolnieces Sandra Timša, Santa Gricāne un Elvita Kotāne atgriezušās no Rumānijas pilsētas Kavnicas, kur risinājās projekta riteņbraukšanas tūrisma izpēte un tūrismu taku testēšana.
Iespaidu ir ļoti daudz: ceļojums cauri sešām Eiropas valstīm, brīnišķīgā daba, rudenīgie kalni un ielejas ar daudziem ciematiem, līdzdalība projekta aktivitātēs, jauni draugi un izaicinājumi velo trasēs, kopīgs darbs un ideju īstenojums, veidojot projekta materiālus,utt.
Par projekta norisi un iespaidiem vairāk varēsiet uzzināt komandas brīvā mikrofona stundās klasēs, būs arī video un stends ar foto mirkļiem, protams, arī individuāli stāsti!

Projekts turpnāsies aprīlī Horvātijā, Bedekovčinas pilsētā.
Milzīgs paldies komandai par darbu un skolas vadībai par atbalstu!!!!

Projekta satura koordinatore Nellija Žogota