Citi

Skolotāji sporto

2013.gada 29.augustā Maltas 2.vidusskolā notika Rēzeknes novada pedagogu sporta spēles, kurās trešo vietu izcīnīja Nautrēnu vidusskolas skolotāji, pirmo – Bērzgales pamatskolas, Nautrēnu vidusskolas struktūrvienības komanda. Otrie bija Dricānieši, kuri nākamajā vasarā uzņems novada skolu komandas.

Teksts un foto: A.Mūrniece

1.septembris

Afiša

Informācija tiks papildināta!

2012./2013. mācību gada noslēgums

Nautrēnu vidusskolā noslēdzies kārtējais mācību gads. Pēdējā skolas dienā kopā pulcējas viss kolektīvs - skolēni, viņu vecāki, skolotāji, skolas personāls - un ciemiņi: Rēzeknes novada pašvaldības Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāja Līvija Plavinska, Rekrutēšanas un jaunsardzes centra Jaunsardzes departamenta 2. novada nodaļas vadītājs Juris Lelis, Jaunsardzes departamenta direktors pulkvežleitnants Ansis Strazdiņš, Jaunsardzes departamenta direktora vietniece Judīte Suharevska u.c.

Lekcija