Lauras sasniegumi

3.septembrī, LNT tiešraidē svinīgā gaisotnē tika sumināti un apbalvoti konkursa Latvijas Izcilnieki 2012 Maxima stipendiju ieguvēji.

1000 latu stipendiju humanitāro zinātņu kategorijā saņēma Laura Melne. Piesakoties konkursā, savā motivācijas vēstulē bija noradījusi: „Man ir vēlme parādīt, ka arī Latgalē un laukos dzīvo lieliski, gudri, radoši un talantīgi jaunieši.” Laura tiešām gan žūriju, gan sabiedrību ir pārliecinājusi, ka ir izcilnieces titula cienīga. Laurai ir sasniegumiem latgaliešu valodas kultūrvēstures, vēstures, politoloģijas, ekonomikas, latviešu valodas un literatūras olimpiādēs. Lauru par autoritāti Latgales kultūrvēstures jautājumos atzīst viņas skolotāji.

Laura, mēs, Nautrēnu vidusskolas skolotāji un skolēni lepojamies ar Tevi un Taviem sasniegumiem. Tā turpini!

Laura