Skolas auglis

Nautrēnu vidusskola jau trešo gadu piedalās Valsts un ES atbalstītajā augļu un dārzeņu piegādes skolēniem
vispārējās izglītības iestādēs  projektā "Skolas auglis"

Skolēniem zemnieki piegādā svaigus augļus – ābolus, bumbierus, lielogu dzērvenes  un dārzeņus – kāpostus, kolrābjus, burkānus un kāļus – vai šo produktu asortus.

Augļiem un dārzeņiem jābūt audzētiem saskaņā ar normatīvajiem aktiem par lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas, uzglabāšanas un marķēšanas prasībām un kontroles kārtību, kā arī jābūt transportētiem no to ražošanas un iesaiņošanas vietas.

Augļu un dārzeņu produktu izdales periods 2012./2013.mācību gadā ir no 2012.gada 1.oktobra līdz 2013.gada 28.februārim.

Atbalsta periodā 1.- 9.klašu skolēni trīs reizes mācību nedēļā saņem augļu vai dārzeņu porciju 100 gr apmērā.

Nautrēnu vidusskolai ābolus un bumbierus šogad piegādā z.s Ķirši, saimnieks Dimitrija Pavlovs no Lendžu pagasta.

Kā katru gadu, arī šogad skolēniem būs piedāvāti interesanti konkursi un sacensības par veselīgu uzturu un dzīves veidu. Aicinu būt aktīviem un atsaucīgiem. Lai garšo!

Lasīt vairāk...

Direktore      Anita Žogota