1.septembris

Nautrēnu vidusskola aicina skolēnus 1.septembrī 900 uz zinību dienu!

Nautrēnu vidusskolas direktores Anitas Žogotas apsveikums 1.septembrī

Sirsnīgi sveicu visus skolēnus, vecākus, pedagogus, skolas darbiniekus, jauno mācību gadu uzsākot! Vēlu, lai tas ir radošs un auglīgs, lai Jūsu darbs nes gandarījumu un panākumus! Aicinu visus skolotājus  aizdegt skolēnu sirdīs un prātos zinātkāres liesmiņas!

Pateicos vecākiem, kuri par mācību iestādi bērniem izvēlējušies Nautrēnu  vidusskolu. Novēlu visiem izturību, centību un vēlmi saprast vienam otru, kā arī ceru uz labu sadarbību ar Jums visiem.

Mūsu zināšanas, prasmes un talanti ir atslēga uz panākumiem un labklājību gan katram individuāli, gan valstij kopumā, tāpēc esmu pārliecināta, ka darbs, ko šodien ieguldīsiet savu zināšanu papildināšanā un savu talantu pilnveidošanā, jums nākotnē atmaksāsies simtkārtīgi.

Latvija jau ir tie cilvēki, kas tajā dzīvo. Cik lieli un cēli būs šie cilvēki,  tik skaista un dižena būs Latvija. (K.Skalbe)

Lai ikvienam no mums ir ticība savai valstij un saviem spēkiem! Godprātīgi strādājot, sniedzot viens otram draudzīgu un palīdzīgu roku, īstenosim un vairosim labo!