Jau oktobris un jaunais mācību gads vairs nav jauns, bet gan kārtējais. Kā mums veicas? Kā kuram….

Laurai /12.klase/ noteikti izcili. Jo tie labie vēlējumi, apsveikumi nav pagājuši garām nevienam. Enerģiskais darbs pie jauna projekta realizēšanas kopā ar Vizmu un Dagniju, liecina par Lauras ielaušanos neformālās izglītības iedīgļos - pretēji pavisam ierastajai. Lai izdodas!

Artim / 9.klase/ ļoti ātri. Rekordsasniegums Rēzeknes pusmaratonā ir absolūti labākais izaicinājums mums visiem neatlaidīgi strādāt ar sevi dažādās kustību aktivitātēs. Artim ar draugu Lauri jau jaunas idejas sporta treniņiem un sacensībām volejbolā starp klasēm. Uz priekšu!

Kristoferam, Jānim /12.klase/, Ingaram /11.klase/,  Andrim /10.klase/ angliski un poliski. Comenius projektā Polijā  tās sajūtas, pieredze, draudzība nepazudīs nekad. Viņi aktīvi var sarunāties ar brīvprātīgo skolotāju Vanesu no Teksasas, kas no 1.oktobra strādā skolā. Good luck!

„Zīmuļmandarīniem” Agitai, Gunai, Agnesei, Ingaram, Diānai, Jānim, Agnesei /11.klase/ drīzāk traki. Viņi labi iejutušies savās lomās, ne tikai izveidojot pie skolas taku, bet arī uzņemot reportāžu par smago darbu, katru starpbrīdi veltot vingrošanai. Lai viņu degsme aizrauj pārējos!

Es par visiem jūsu labajiem darbiem  priecājos un atbalstu jaunas idejas. Realizēsim tās kopā!

Līdz rudens brīvdienām /29.10.- 4.11.2012/ aicinu vēl paspēt Skolas muzejā apskatīt izstādi veltītu slavenajam kinorežisoram Teuvo Tulio, izdzert daudz piena no Piena programmas, apēst ābolu no Augļu programmas, pieteikties Jaunsargos un saplānot jautras brīvdienas.

Pārskatot skolēnu iesūtītos rakstus mājas lapai, secinu, ka aktīvi korespondenti veidojas 6 .klasē. 12.klases skolnieces pirmo reizi  mājaslapā rakstījušas latgaliešu rakstu valodā. Aktīvi darbojas mazpulcēni. Es ceru, ka turpmāk būs arī analītiskie raksti, intervijas, fotoreportāžas, apraksti no klases dzīves un pulciņu nodarbībām. Mājas lapa pilnveidojas katru dienu, gaidīšu priekšlikumus. Es vēlētos lai tajā būtu  ievietotas dažādas aptaujas un reitingi /kādi?/, jauna sadaļa Absolventi.

Direktore A.Žogota

DIREKTORES PAZIŅOJUMS

Direktores balvas īpašnieks par labāko rakstu septembrī ir 12.klases skolniece VIZMA BOĻŠE

Veicināšanas balva septembrī piešķirta 8. klases skolniecei Elvitai Kotānei