Nautrēnu

vidusskola

Dambretistu lieliskie starti

Nautrēnu vidusskolas labākie dambretisti 1.novembrī Maltā ar labiem panākumiem piedalījās Rēzeknes novada skolu sporta spēļu sacensībās četrās vecuma grupās, komandu vērtējumā iegūstot vienu trešo, divas otrās un vienu pirmo vietu (U-13 grupā).

Individuālajā vērtējumā 1.vietu izcīnīja Viktoria Alma Grina (6.klase) un Lauris Stepanovs (5.klase); 2.vietā – Gabriela Maria Grina (4.klase), Daniels Belinskis (4.klase), Kaspars Gleizds (9.klase) un Samanta Kanaška (12.klase); 3.vietā – Eva Keitija Maģiča (10.klase), Madara Elksne (11.klase) un Valters Duplinskis (12.klase).

U–13 grupas Nautrēnu vidusskolas dambretisti – Agnese, Viktoria, Daniels, Lauris, izcīnot Rēzeknes novada rezultatīvākās komandas titulu, ieguva tiesības 28. novembrī piedalīties Latgales reģiona dambretes sacensībās, kur atkal spēja izcīnīt 1.vietu komandu vērtējumā, pārspējot pretiniekus no Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Preiļiem, Galēniem. Šī uzvara dod komandai iespēju aprīlī Bauskā pārstāvēt Latgales reģionu Latvijas skolu sporta spēļu turnīrā.

Individuālajā vērtējumā par Latgales reģiona čempioni kļuva Agnese Boļšija, bet 2. vietu izcīnīja Viktoria Alma Grina un Daniels Belinskis.

Liels prieks par dambretistu lielisko sniegumu un veiksmi turpmākajās sacensībās!