Sasniegumi basketbolā

Uzsākot jauno 2015 gadu mūsu skolas sportisti piedalījās Rēzeknes un Viļānu novadu pašvaldību skolu sporta spēlēs basketbolā 1995.-1998.g dzimušajiem jauniešiem un jaunietēm. Jaunietes par godalgām cīnījās ar divām skolām: Dricānu un Maltas vidusskolas sportistēm. Mūsu skolas jaunietes zaudēja Dricānu vidusskolai, bet uzvarēja Maltas vidusskolu un ierindojās 2.vietā.   Jaunieši grupā bij sabraukuši tikai četras komandas. Jaunieši ierindojās 3. vietā piekāpjoties Viļānu un Maltas vidusskolas sportistiem. Nautrēnu vidusskolas komandā startēja: Ilona Špundere, Sigita Obrumane, Inta Kanaška, Santa Garbare, Linda Bumbiša, Kristīne Laizāne un Amanda Lele.     Artis Brīvers, Lauris Gorsāns, Sandris Turlajs, Gaitis Bobrovs, Armands Ivulāns, Andris Duplinskis un Edijs Rancāns.

Sporta skolotāja: Elīna Sjakste