Nautrēnu

vidusskola

Drošība uz ūdenstilpju ledus

Vecāku organizācija “Mammām un Tētiem” ir sagatavojusi īsu video pamācību, kas skar šobrīd aktuālu tēmu – drošība uz ūdenstilpjledus. Nav noslēpums, ka šī baltā, aukstā, sen gaidītā "īstā ziema"ģimenēm sagādā ne vien milzīgu prieku, bet ir arī izaicinājums drošībai, jo ziemas prieki var provocēt bīstamas situācijas.

Video Kā zināt, vai drīkst kāpt uz ledus?”tapis, organizācijai “Mammām un Tētiem” sadarbojoties ar Bērnu Universitāti un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu. Par galvenajiem drošības noteikumiemtajā runā Bērnu Universitātes audzēkņiAttiecīgi zināšanās dalās pamatskolas skolēnu vienaudži, tādēļ ticam, ka šis ir efektīvs veids skolēnu uzrunāšanai.

 Baudīsim ziemu atbildīgi!

Video pieejams, spiežot uz bildes vai saitē: https://www.mammamuntetiem.lv/bernu-universitate/gudribas/43304/ka-zinat-vai-drikst-kapt-uz-ledus 


Template Design Joomla