Nautrēnu

vidusskola

Sportistu starti

7.februārī Bērzgalē notika Rēzeknes novada sacensības volejbolā 6.-7.klašu meitenēm. Ļoti saspringtās spēlēs, uzvarot Jaunstrūžānu meitenes, bet zaudējot Kaunatas komandai, mūsu meitenes - Gunta Mazure, Ija Obrumane, Elvita Vilka, Santa Bilinska, Natālija Gailume, Kristīne Loseva, Ruta Kanaška, Marta Vanaga-izcīnīja 2.vietu un sudraba medaļas. Arī zēnu komanda cīnījās slavējami, jo izcīnīja 4.vietu.

5.martā Viļakas novada domes Bērnu un jaunatnes sporta skola Balkanu kalnos rīkoja Latgales reģiona skolēnu sporta spēļu sacensības distanču slēpošanā. Komandu vērtējumā (3 dalībnieki) 8.-9.klašu un 10.-12.klašu grupā slēpotāji izcīnīja otrās vietas un kausus. Individuālajā vērtējumā Kristīnei Gailumai (7.kl.) 1.vieta 2 km distancē, Elvitai Kotānei (8.kl.) 2.vieta 3,4 km distancē, Martai Kūkojai (12.kl) 2.vieta 4,3 km distancē, Jānim Bogdanam (10.kl.) 2.vieta 8 km distancē, bet Lindai Bumbišai (8.kl.) 3.vieta 3,4 km distancē. Slēpotājus sacensībām sagatavoja Ilzeskalna pagasta slēpošanas pulciņa vadītāja Velga Lāce.