Nautrēnu

vidusskola

Jauno basketbolistu kauss

11.janvārī 6.-7.klašu grupā notika Rēzeknes novada pašvaldības skolu spartakiādes sacensības "Jauno basketbolistu kauss". Meitenes no septiņām skolām sacentās Bērzgalē. Mūsu meitenes - Alise Sjakste, Ruta Kanaška, Agnese Ludborža, Ija Obrumane, Gunta Mazure un Elvita Vilka - savā apakšgrupā uzvarēja visas trīs komandas (Bērzgali, Dekšāres, Dricānus), bet finālā piekāpās Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas komandai un godam izcīnīja otro vietu. Deviņu skolu zēnu komandas tikās Adamovā, kur mūsējie apakšgrupu spēlēs uzvarēja Jaunstrūžānu un Sakstagala J.Klīdzēja pamatskolu komandas, un finālā par godalgotajām vietām uzvarēja Audriņu psk., bet piekāpās Viļānu vsk. basketbolistiem un ieguva sudraba medaļas. Komandā spēlēja: Armands Ivulāns, Oskars Ivulāns, Kristaps Gorsāns, Aigars Brīvers, Jānis Namsons un Raitis Gutāns.

Mārīte Zubko, sporta skolotāja

Template Design Joomla