Nautrēnu

vidusskola

Sports I semestrī

Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu spartakiādes sasniegumi Nautrēnu vidusskolas sportistiem

Tā kā šo mācību gadu uzsākām ar godalgotajām vietām krosā un futbolā , tad pēdējos gada mēnešos arī ir izcīnītas godalgas.

Oktobrī 8.-9. klases florbolisti ar lielu cīņas sparu cīnijās pret Kaunatas vidusskolas komandu un mazliet pietrūka, kur ieguva godalgoto 2.vietu. Komandu pārstāvēja: Armands Ivulāns, Arnolds Gailums, Lauris Gorsāns, Artis Brīvers, Kristaps Gailums un Antons Rozenbergs.

Novembra mēnesis Rēzeknes novada pašvaldības skolēnu spartakiādēs bij bagātas ar sacensībām. Mūsu skolas sportisti piedalījās gan pamatskolas, gan vidusskolas volejbola sacensībās. Pamatskolas grupā meiteņu un zēnu komandas izcīnija 3. vietu.

Komandu pārstāvēja: Sintija Stirāne, Linda Bumbiša, Elvita Kotāne, Ilona Špundere, Gunta Mazure, Elvita Vilka un Ija Obrumāne. Zēnu komandu pārstāvēja: Lauris Gorsāns, Artis Brīvers, Kristaps Gailums, Antons Rozenbergs, Jānis Kuzmans, Ēriks Džuļs, Artūrs Trimalnieks.

Vidusskolas grupā jaunieši ieguva godalgoto 1. vietu . Komandu pārstāvēja: Sandris Turlajs, Gaitis Bobrovs, Ritvars Šķesters, Dāvis Melnis, Lauris Gorsāns, Artis Brīvers, Armands Ivulāns un Armands Ekimāns. Viņi Rēzeknes novadu pārstāvēja Latgales reģionā sacensībās Daugavpilī, kā arī piedalīsies „Lāses kausā 2013”.

Decembrī skolas sportisti piedalījās basketbola sacensībās , kur vidusskolas meitenes izcīnija 2. vietu. Komandu pārstāvēja: Terēze Laurecka, Guna Barkāne, Sigita Obrumāne, Inta Kanaška, Linda Bumbiša un Sintija Stirāne.

Lai veicas mūsu skolas sportistiem Jaunajā 2013 gadā!

Sporta skolotājas : Elīna Sjakste un Mārīte Zubko

Template Design Joomla