Nautrēnu

vidusskola

Pusmaratons Rēzeknē

Svētdien, 30.septembrī, lieli un mazi, amatieri un profesionāļi, kopā 447 dalībnieki, tikās Rēzeknē pirmajā pusmaratonā. Sacensību mērķis bija popularizēt skriešanu un nūjošanu kā masu sporta veidu, veicināt veselīgu dzīvesveidu Rēzeknē, Latgalē un visā Latvijā un, protams, radīt prieku sev un citiem.

No Nautrēnu vidusskolas sacensībās piedalījās 12 skolēni dažādās vecuma grupās. Vislabākos rezultātus guva Artis Brīvers  (9.kl.), kurš savā vecuma grupā 4,2 km distancē 45 dalībnieku konkurencē  ieguva 1.vietu. Pirmajā sešiniekā ierindojās arī Sofija Sjakste 4.v. (2.kl.), Arnolds Gailums 5.v. (8.kl.),  Aldis Bogdāns  6.v. (6.kl.). 4,2 km garo distanci veica   arī Kristīne Gailume (7.kl.),  Elvita Kotāne (8.kl.), Ivars Bogdans (10.kl.), Ēriks Džuļs (8.kl.), Raivis Elksnis (6.kl.), Kristaps Gailums (9.kl.), Jānis-Edgars Reinholds (7.kl.), Arvis Boltāns (7.kl.).

 

Tautas skrējienā 4,2 km distancē 5.v. savā vecuma izcīnija Nautrēnu vidusskolas saimniecības pārzinis Andris Brīvers.

Visi sacensību dalībnieki saņēma ekskluzīvas piemiņas medaļas, 1.-3.vietas ieguvēji arī sponsoru sarūpētās balvas.

Foto: Mārīte Zubko

Template Design Joomla