Nautrēnu

vidusskola

Drošs internets

Drošāka interneta diena "Cieni sevi un citus internetā"

Drošāka interneta diena tiek atzīmēta katru gadu otrā mēneša otrās nedēļas otrajā dienā. Tā ir Eiropas Savienības Safer Internet programmas iniciatīva, un pasaules mērogā šogad Drošāka interneta diena tiek atzīmēta jau 10. reizi, Latvijā 7. Šogad dažādi pasākumi notika vairāk nekā 100 pasaules valstīs 6 no 7 kontinentiem un visās - 27 - Eiropas Savienības dalībvalstīs.

Arī mums (Agitai, Santai, Diānai un Jānim) bija iespēja 2013. gada 5. februārī, Rīgā, Biznesa Augstskolā "Turība"

apmeklēt drošāka interneta forumu "Cieni sevi un citus intermetā". Guvām vērtīgus padomus no Latvijā zināmām personībām: Maijas Katkovskas, Zandas Rubenes, Artūra Medņa, Oskara Lepera, Raita Eglīša, Jāņa Palkavnieka, u.c.

Forumā uzkrājām vērtīgo pieredzi, kārtīgi izsmējāmies, uzzinājām, kā kļūt par populārāko draugiem. lv lietotāju, piedalījāmies sarunās par sociālajiem mēdijiem un to ietekmi, klausījāmies prezentāciju "Valoda-tavs ID", uzklausījām speciālistu viedokli par to, ko nozīmē dzīvot informācijas sabiedrībā utt.

Ieskats notikušajā forumā fotogrāfijās pieejams šeit: http://ej.uz/22oc

Ar pozitīvām emocijām devāmies mājās, sakot paldies Aelitai Mūrniecei, par iedrošināšanu. Paldies Nautēnu pagasta pārvaldei par segtajiem ceļa izdevumiem.

Agita Igaune, 11.kl.

Template Design Joomla