Nautrēnu

vidusskola

8.klases ekskursija uz hokeja spēli

2012.gada 29.novembrī Nautrēnu vidusskolas 8.klase, uzaicinot arī citu klašu skolēnus, organizēja ekskursiju uz Rīgu, lai klātienē varētu apskatīt hokeja spēli. Sākumā devāmies uz lidostu “Rīga”, kur gides pavadībā stundu ilgā ekskursijā iepazināmies ar lidostas darbu, un braucot ar speciālu autobusu, apskatījām lidostas teritoriju.

 

Jau laicīgi devāmies uz “Arēnu Rīga”, lai varētu redzēt, kā hokejisti pirms spēles iesildās. Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” pretinieki bija Maskavas “Dinamo”. Lai gan spēle bija aizraujoša, rīdzinieki tomēr zaudēja 1:3. Pēc spēles visi hokeja līdzjutēji, kuri bija iegādājušies sarkanos 5.sezonas krekliņus, varēja iziet uz arēnas ledus, fotografēties ar Rīgas “Dinamo” hokejistiem un iegūt viņu autogrāfus.

Par šo lielisko ekskursiju vēlamies teikt lielu paldies Elvitas Kotānes vecākiem, kuri ceļa izdevumu segšanai ziedoja 100 latus! Liels paldies 9.klases skolniekam Jānim Kuzmanam, kurš nakts laikā atbrauca mums palīgā, lai novāktu uz ceļa nokritušo koku un izvilktu autobusu no sniega kupenas atpakaļ uz ceļa.

Arnolds Gailums, 8.kl.

Template Design Joomla