Eiropas projektu diena

Eiropas projektu dienā 8.09.2012 ikvienam Latvijas iedzīvotājam apskatei būs atvērti  Eiropas Sociālā fonda (ESF), Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) un Kohēzijas fonda (KF) finansēti projekti no kopumā vairāk nekā pieciem tūkstošiem ES fondu finansētu projektu Latvijā. 32 projekti būs apskatāmi Latgales reģionā. Visos projektu objektos paredzētas ekskursijas, kurās interesenti tiks iepazīstināti ar sasniegtajiem rezultātiem, kā arī tiks sniegtas atbildes uz apmeklētāju jautājumiem.

Nautrēnu vidusskolā varēs apskatīt modernos dabaszinību kabinetus, laboratoriju, noskatīties prezentāciju, gūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.
„ES fondu finansētie projekti reprezentē kohēzijas politikas jeb ES fondu finansējumu izaugsmei 2007.-2013.gadā 3.2 miljardu latu apmērā. Tās ir visnozīmīgākās investīcijas Latvijā un veido 70% no kopējā publiskā finansējum

a. Pateicoties šiem ieguldījumiem, Latvijas dzīves līmenis ir būtiski tuvinājies ES vidējam līmenim,” uzsver Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieks Armands Eberhards.

ES fondu projektu atvērto dienu projekti reprezentē kohēzijas politikas jeb ES fondu finansējumu izaugsmei 2007.-2013.gadā 3.2 miljardu latu apmērā, kas ir visnozīmīgākās investīcijas Latvijā un veido 70% no kopējā publiskajā finansējuma.
Informāciju daudz precīzāk var  meklēt apskates objektu kartē www.esfondi.lv

ES fondu projektu atvērtās dienas Latvijā organizē Finanšu ministrija sadarbībā ar plānošanas reģionu struktūrfondu informācijas centriem, Latvijas

Pašvaldību savienību un Latvijas Lielo pilsētu asociāciju.

Atsauce: www.esfondi.lv

Koordinators A.Žogota