Gaidām ciemiņus!

Nautrēnu vidusskola uzņem Starptautiskā skolu daudzpartnerības projekta Comenius dalībniekus

Pirms 2 gadiem Latvijas Starptautisko Programmu aģentūrā tika apstiprināts  skolu daudzpartnerības projekts Comenius, kurā darbojas 7 Eiropas valstis: Turcija, Beļģija, Grieķija, Latvija, Polija, Itālija  un Bulgārija. Vienu no dalībniecēm - Latviju pārstāv Nautrēnu vidusskola. Projekta tēma ir saistīta ar skolu un muzeju sadarbību, izpēti un muzeju vienota tīkla izveidi Eiropā.

Šis projekts Nautrēnu vidusskolai bija pirmā, bet ļoti veiksmīga pieredze starptautisku projektu līdzdalībā un koordinēšanā. Skolas projekta komanda ir viesojusies visās dalībvalstīs, aktīvi piedaloties programmas īstenošanā, prezentējot savu valsti, novadu, līdzdarbojoties dažādās darbnīcās, izbaudot katras valsts dabu un cilvēku viesmīlību kopīgos pārgājienos, ekskursijās un kultūras pasākumos.

No 22. līdz 26. aprīlim projekta dalībnieki no visām dalībvalstīm viesosies Nautrēnu vidusskolā. Projekta dalībnieki  ir izstrādājuši plašu programmu (lejuplāde), kas aptver iepazīšanos ar skolu, skolas muzeju, Rēzekni un tās kultūras un vēstures vietām, Ludzu, Siguldu un Rīgu.

Vēlu veiksmi un izdošanos, un paldies visiem, kas mūs atbalsta!

Projekta satura koordinatore: Nellija Žogota