Eglīte

28. decembrī Nautrēnu vidusskolā tika svinēta Eglīte 7.–12. klasēm.

Klases priekšnesumos centās izdabāt pasaku varonim Grinčam, kurš bija nozadzis Ziemassvētkus un par svētku izpirkšanu pieprasīja samaksu – jauniešu skečus, dejas un dziesmas. Grinču iepriecināja hipiju, emo, bārbiju un kenu, urlu Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas. Kā arī viņš jutās patīkami pārsteigts, uzzinot, ka 7. – 12. kl grupā 25 skolēni mācās labi un teicami un ka daudziem Ziemassvētku vecītis dāvanu maisā atnesis vērtīgas dāvanas. Tāpēc Grinčs padevās jauniešu priekam un atgrieza nozagtos Ziemassvētkus, kā arī pats kopā ar jauniešiem līksmoja diskotēkā.

Jāpiebilst, ka pasākuma apskaņošanai tika izmantota jaunā aparatūra, kuru nautrēnieši saņēma, izstādājot projektu „Strumpēsim un sadzierdāsim”, piedaloties Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursā par finansējuma piešķiršanu inventāra un finansējuma iegādei jaunatnes projektiem 2012. gadā.

Ievērojot skolas tradīcijas, Eglīti organizēja 12. klase un audzinātāja Ingūna Ludborža.