Valsts svētki

Noskatieties! Latgales Reģionālās televīzijas sižets par svētku svinībām Nautrēnu vidusskolā - lejuplādei

14. – 30. novembrim Nautrēnu vidusskolā bija skatāma FOTO IZSTĀDE „TĒVZEMES SARDZĒ”, kura tika organizēta sadarbībā ar Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldi.

Skolēniem bija iespēja iepazīties ar Latvijas robežsardzi laika posmā no 1919. gada līdz mūsdienām, iegūstot informāciju gan par robežsardzi uzreiz pēc Latvijas valsts neatkarības pasludināšanas, gan valstiskās neatkarības atjaunošanas laikā, kā arī par izcilām personībām, piemēram, ģenerāli Ludvigu Bolšteinu.

Stendi par robežsardzes nodaļām un posteņiem radīja tik lielu interesi, ka vidusskolēniem tika organizēta mācību ekskursiju, apmeklējot Grebņevas RKP, lai reālajā dzīvē iepazītos ar valsts robežu, robežsargu un kinologu profesiju, uzzinātu, kur un kā šīs profesijas apgūt, kā arī karjeras izaugsmes iespējām.

Pateicamies Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldei par sadarbību un izstādes organizēšanu.