Skolotāju diena

Bērzgales pamatskolā šo dienu svinēja 4.oktobrī. Arī tradicionāli, šī diena pārtapa par svētku dienu ne tikai skolotājiem, bet arī skolēniem, jo mācību stundas bija saīsinātas un tās vadīja 9.kl.skolēni.Tā kā gandrīz puse devītklasnieku uz to brīdi bija slimi, 1.un 2.kl.skolotāju lomā iejutās arī 8.kl. meitenes. Paldies Kristiānai un Ludmilai par to! Arī skolotāji pa to laiku netika atstāti “pašplūsmā”, bet tika gan lutināti ar ‘enerģijas lādiņiem’, gan lustināti ar dažādiem atjautības un veiklības uzdevumiem.

Pēc stundām visi pulcējās skaisti izrotātā aktu zālē, kur katra klase ar ziediem un apsveikuma priekšnesumu sveica skolotājus. Arī devītie īpaši pateicās katram skolotājam, sniedzot ziedus un visam kolektīvam dāvājot greznu torti.

Dienas noslēgumā, aptaujājot skolēnus, vai patika “jaunie skolotāji”, visi teica – jā!

Aptaujājot 9.kl.skolēnus, vai viņiem patika skolotāja darbs, visi teica, fū – kā Jūs to varat izturēt! Tagad mēs Jūs saprotam!

Tātad, tāda pieredze ir ļoti svarīga un novērtējama.

Paldies 9.klasei par skolotāju dienas organizāciju, īpašs Paldies Jānim-Andrim Kačkānam, kurš uzņēmās gan direktora, gan skolotāja, gan organizatora lomu.