Dzejas dienas

Šogad dzejas dienu sauklis skolā bija „Dzeja uz trotuāra ”, tāpēc literatūras stundās 5.-9.klašu skolēni ar krāsainiem krītiņiem rokās devās ārā un rakstīja iepriekš izvēlētas mīļākās dzejas rindas vai pantus uz trotuāra skolas apkārtnē. Bija lasāmi gan klasiķu darbu fragmenti, gan mūsdienu autoru dzeja.

Tā kā septembris ir arī mūsu novadnieka, rakstnieka A. Rupaiņa dzimšanas dienas mēnesis , tad apmeklējām arī pagasta Dzejas dienu rīkoto pasākumu , kur skolēni piedalījās glītrakstīšanas darbnīcā, izmēģinot roku rakstīt ar spalvaskātu un tušu rindas no A. Rupaiņa dzejoļa, puzļu likšanā no sērijas „Antona Rupaiņa zeme”, izbaudīja iespēju skatīties demonstrēto videofilmu „Laiks i myužaroksti”, kas vēsta par A. Rupaiņa dzīvi un daiļradi.

Neviens nepalika vienaldzīgs un jutās kā aktīvs līdzdalībnieks gan skolas, gan pagasta pasākumā.