Iniciatīvas ‘’Kontakts’’ 3 dienu apmācībās

No 5. līdz 7.martam Nautrēnu vidusskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāvji – Mārtiņš Beziks, Agija Vonoga un Andris Martinovs piedalījās iniciatīvas ‘’Kontakts’’ 3 dienu apmācībās. Apmācību laikā skolēni iepazinās ar citu skolu skolēnu pašpārvalžu pārstāvjiem, dalījās pieredzē un jaunās idejās. Projekta vadītāji ar dažādu aktivitāšu palīdzību kopā ar skolēniem pārrunāja dažādas ikdienas problēmas, ar kurām saskarās skolā. Svarīgs uzsvars tika likts uz skolas dzīvi kopumā- sadarbību starp skolēniem un skolotājiem, skolēnu ar ierobežotām iespējām iekļaušanu, līdzdalību pasākumu tapšanas procesā, labbūtības veicināšanu un risinājumu rašanu saistībā ar mobinga izplatīšanos skolās. Apmācību noslēgumā skolēniem bija jāizdomā projekta mērķis un jāizstrādā projekts, ar kura palīdzību tiktu risināta kāda no skolas problēmām.