Nautrēnu

vidusskola

Latvijas Republikas Proklamēšanas 105.gada diena

Nautrēnu vidusskola 17.novembrī svinēja Latvijas Republikas Proklamēšanas 105.gada dienu. Svinīgajā svētku pasākumā ‘’Es piederīgs esmu šai zemei! Es piederīgs esmu šai tautai!’’ 10.klases skolēni kopā ar 6.klasi pasniedza skaistu, svinīgu, patriotisku un sirsnīgu pasākumu. Pasākuma laikā atskatījāmies uz brīvas Latvijas Republikas tapšanu un mirkļiem, kuri ikvienam latvietim ir svarīgi. Vienojāmies kopā, lai izdziedātu patriotiskās dziesmas un Latvijas valsts himnu.

Paldies 10. un 6.klasei par svētku sajūtas uzburšanu un jauko pasākumu!

 

Līdz ar svētku koncertu Nautrēnu vidusskolā skolēnu dome skolēniem piedāvāja viktorīnu, kurā ikvienam bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Latviju. Kopā atcerējāmies Latvijas vēsturi un sākumskolas skolēni uzzināja jaunu informāciju arī par Latviju mūsdienās. Par valsts nacionālajiem simboliem, par garākajām upēm un dziļākajiem ezeriem. Paldies skolēnu domei par ieguldīto darbu svētku viktorīnas tapšanā un vadīšanā!

Nautrēnu vidusskola vēl Saules mūžu un mūžīgu brīvību Latvijai! 

Template Design Joomla