Nautrēnu

vidusskola

Dalība projektos

Projekts “YOULA” Nautrēnu vidusskolā

Mūsu skola ir viena no 10 Latgales skolām, kas piedalās projektā “YOUL”-motivācija jaunatnes sociālajai aktivitātei Latgalē, ko organizē biedrība “Miromida”, tapis sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā “People to People Cultural Engagement” programmas ietvaros.A”.

Projekta mērķis ir iedrošināt, apvienot jauniešus no Latgales skolām, ceļot viņu motivāciju būt sociāli aktīviem vietējā sabiedrībā un atbalstot viņu iniciatīvas. 

Projekta ietvaros Miromida organizēs attālinātu apmācību ciklu Zoom platformā, kas balstīts uz neformālās izglītības metodēm savienojumā ar estētisko koučingu, pielietojot darba pieeju “mācīšanās darot” un “radoša mācīšanās”. No skolas piedalījās 10 jaunieši

.

 

Template Design Joomla