Nautrēnu

vidusskola

Programma skolēniem un pedagogiem!

Vēlamies Jums pastāstīt par “Panākumu Universitāte” – profesionālās pilnveides programmu, kas ik mēnesi pulcē vairāk kā 600 jauniešus no visas Latvijas, lai klausītos zināmu un veiksmīgu cilvēku dzīves stāstos un iegūtu pirmās zināšanas uzņēmējdarbībā! Varam minēt nedaudzus no mūsu burvīgajiem lektoriem, proti, Latvijas eksprezidents Valdis Zatlers, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Pasaules čempions pludmales volejbolā Aleksandrs Samoilovs, sporta žurnālists Armands Puče, FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. vietas ieguvējs autorallijā Reinis Nitišs, Stenlija kausa ieguvējs hokejā Sandis Ozoliņš un daudzi, daudzi citi, kopumā vairāk kā 144 lektoru, kas iedvesmojuši jauniešus sasniegt mērķi savā dzīvē un izprast dažādus uzņēmējdarbības un psiholoģijas procesus.

Vēlamies uzaicināt arī Jūsu skolu aktīvākos, radošākos un mērķtiecīgākos jauniešus pievienoties izglītības programmai “Panākumu Universitāte”. Viena mācību gada laikā jauniešiem  būs iespēja iesaistīties astoņās interesantās, motivējošās lekcijās, kurās, tiekoties klātienē ‘’Biznesa augstskolā Turība”, viņiem būs iespēja uzdot sev svarīgus jautājumus pieredzējušiem un veiksmīgiem uzņēmējiem, politiķiem, sportistiem un kultūras sfēras pārstāvjiem, tādējādi, iepazīstot profesiju daudzveidību un smeļoties pieredzi, zināšanas, kuras neatradīs nevienā mācību grāmatā!

Reizi mācību gadā organizējam ''Panākumu Sesiju'', kuras laikā ir iespēja doties uz Latvijā veiksmīgiem un konkurētspējīgiem uzņēmumiem, lai pilnveidotu savas zināšanas uzņēmējdarbībā un iepazītu, kā uzņēmums darbojas praksē.

Programmas noslēgumā “Panākumu Universitāte” organizē konkursu sadarbībā ar ‘’Biznesa augstskolu Turība”, kurā 2 skolēniem ir iespēja iegūt 100%  mācību maksas atlaidi un 10 skolēniem 25% mācību maksas atlaidi pirmajam mācību gadam! Organizējam izlaidumu ar konkursu, kurā jauniešiem ir iespēja radoši izpausties un saņemt vērtīgas balvas no mūsu sponsoriem.

2020./2021. mācību gada skolēnu aktivitāšu plānu un nosacījumus variet apskatīt šeit:  http://www.panakumuuniversitate.lv/lat/aktivitasu-plans

Pedagogiem:

2020./2021. mācību gadā pedagogiem realizējam pedagogu programmu ''Stresa menedžments pedagoģiskajā praksē'' programma (A programma 36 stundu apjomā). Vairāk informācijas atradīsiet šeit: https://ej.uz/plans-pedagogiem

*Pedagogiem, kas iesaistās programmā ''Panākumu Universitāte'' ar jauniešiem, pedagogu programma ir BEZMAKSAS!

Informācija:

  • Ja vēlaties pieteikties kādai no augstāk minētajām aktivitātēm, aicinām to darīt šeit: https://forms.gle/FhCHbbFFkFmw74WB6  un mēs ar Jums sazināsimies augusta vidū.    

Akreditēta profesionālās izglītības programma ‘’Panākumu Universitāte’’ 23. septembrī uzsāks 11. mācību gadu un esam lepni, ka mūsu organizētajās aktivitātēs ir piedalījušies vairāk kā 3000 jaunieši no dažādām Latvijas skolām.

Pielikumā:

  1. Infografika par programmu “Panākumu Universitāte''
  2. Informatīva prezentācija
  3. Jauniešu aktivitāšu plāns 2020./2021.m.g.
  4. Pedagogu programmas aktivitāšu plāns 2020./2021.m.g.    


Ja esam Jūs ieinteresējuši iesaistīties programmā “Panākumu Universtitāte” vai uzzināt ko vairāk, esat laipni aicināti pieteikties rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., zvanot pa tālruni 29333040 vai aizpildot pieteikuma formu šeit: https://forms.gle/FhCHbbFFkFmw74WB6

--

Draudzīgā PU komanda

Birojs: Lomonosova iela 1 k-4,

312. telpa (3.stāvs), Rīga, LV-101

Tel: +371 29 333 040

www.panakumuuniversitate.lv

 

Template Design Joomla