Nautrēnu

vidusskola

Pēdējais zvans

Maijs ir skaistākais pavasara mēnesis, smaržo saplaukušie augļu koki, smaržo ievas, tūlīt arī ceriņi un dzeguze kūko katram savu laimi. Skolā maijs ir ražas mēnesis, kad skolēni un skolotāji plūc sava darba augļus.

Dažiem šis laiks liek izjust īpašu nemieru, vienai daļai šis mēnesis vēsta par vasaras un skolēnu brīvlaiku, bet otrai - par satraukumu un  eksāmeniem. Skolēni maijā atzīmē Pēdējo zvanu - dienu, kurā izskan skolēnu atmiņas par skolas gadiem, skolotājiem.

Šoreiz šī diena ir neparasta ierobežojumu dēļ, kad nevaram pulcēties un svinēt svētkus kopā. Tāpēc, lai katrs topošais absolvents ieskandina savu virtuālo attālināto skolas zvanu par godu šai dienai!

Visiem, visiem izturību un veiksmes vēlējumi eksāmenos!

Ar cieņu,

Guntars Skudra

Rēzeknes novada pašvaldības

Izglītības pārvaldes vadītājs

T.646 07201

T.+37129495624

e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Template Design Joomla