Bērzgales pamatskola

Papildinājums bibliotēkai

Skolās bibliotēkā jaunas un interesantas grāmatas!

Bērzgales pamatskolas kolektīvs ir saņēmis naudas ziedojumu, caur Manetu Ansevicu no biedrības “Sarkaņu aicinājums”. Biedrība "Sarkaņu aicinājums" sniedza ziedojumu Bēzgales pamatskolas bibliotēkai literatūras iegādei. Tas nebija paredzēts mācību priekšmetu mācību grāmatām, bet gan tādām, kuras palīdzētu augt kristīgo vērtību izpratnē, skolēnu vecumam atbilstošā veidā sniegtu plašāku ieskatu kādā no populārzinātniskiem tematiem, palīdzētu audzināšanas darbā. Biedrība cenšas darboties garīgo vērtību stiprināšanā ne tikai Lendžu pagastā, bet arī Rēzeknes novadā.

Šo mērķziedojumu biedrībai dāvināja Austrijas biedrības "Bibliothekenprojekt Latvija" cilvēki. Adelinde Gšvindles kundze ar vīru nodibināja biedrību Austrijā, kura jau daudzus gadus atbalstīja bibliotēkas Latvijā, šis ziedojums, kā sacīja Adelinde, ir pēdējais, jo biedrību viņi slēdz, paši jau ir ļoti cienījamā vecumā.Nauda tika izlietota, Bērzgales pamatskolas skolēniem nopērkot dažādas grāmatas – daiļliteratūru, izzinošo literatūru, enciklopēdijas. Grāmatas glabāsies skolas bibliotēkā un būs pieejamas visiem interesentiem. Grāmatu iegādei vienmēr trūkst līdzekļu. Tāpēc ļoti priecājamies un pateicamies par dāvinājumu.

Direktore A.Žogota

Bērzgales pamatskola