Nautrēnu

vidusskola

Laura - klasesbiedru vērtējums

Izcilā divpadsmitklasniece - Laura

Pat desmito reizi aplaudējot par godu viņai, Nautrēnu vidusskolas 12. klase nezaudē prieka un lepnuma sajūtu par savu klasesbiedreni Lauru Melni. Ar savu neatlaidību un gara spēku Laura ir ieguvusi izcilnieces titulu ... un „pāris” liekus latus. Viņas smagais darbs un ģimenes, tuvinieku, draugu un paziņu atbalsts, aktīvi balsojot, ir attaisnojies.

Ar Lauras sasniegumiem jau var iepazīties gan presē, gan plašajā internetā vidē. Bet kāds klasesbiedrs un draugs ir Laura? Viennozīmīgi, Laura pārspēj mūs visus zināšanu līmenī, bet tas viņu nepadara par tālu un atstumtu klases dzīvē. Tieši otrādi.

Laura ir mūsu lielais palīgs. Visādā ziņā. Sākot ar pildspalvas aizdošanu, palīdzēšanu ar mājasdarbiem un sarežģīto vēstures līkloču vienkāršu izskaidrošanu, beidzot ar morālo atbalstu un vienmēr pieejamu drauga plecu. Uz viņu vienmēr var paļauties. Tāpat pie Lauras vienmēr var doties pēc padoma, viedokļa vai informācijas par mācībām, kultūras dzīvi, politiku, filozofiju vai rītdienas mājasdarbiem.

Laura ir lielais rakstītājs. Raksts avīzei, scenārijs pasākumam vai konsultācija latgaliešu valodas gramatikas jautājumos. Tas ir viņas lauciņš. Jo Laura raksta. Tas viņai sagādā prieku. Un tas sagādā prieku arī mums.

Laura ir „lielais dziļais ūdens”. Tiem, kas Lauru tik labi nepazīst, viņa var šķist klusa. Bet tas tikai tāpēc, ka Laurai nepatīk runāt lieku. Tāpat viņai nepatīk lielīties un sevi slavēt. Taču, tikai viņu tuvāk iepazīstot, atklājas personības piesātinātība, pieredzes un domu bagātība. Laura ir lielais darītājs. Aktīva gan klases dzīvē, gan skolas domē, gan novada jauniešu parlamentā. Viņa spēj apvienot gan intensīvu zināšanu apguvi, gan dalību olimpiādēs un konkursos, gan interesi par notikumiem visapkārt, gan arī aktīvu sabiedrisko dzīvi.

Kā saka viņa pati, Laura ir Laura. Ar sev raksturīgo humoru un neatlaidīgo virzīšanos uz mērķi, neskatoties uz citu viedokli. Laura, kura vienmēr saglabā savu individualitāti un viedokli. Laura, kuru mēs – divpadsmitie – tā mīlam, cienām un atbalstām. :))

12. klases vārdā - Vizma

Template Design Joomla