Nautrēnu

vidusskola

Sporta spēles

Sporta spēļu sacensības „Ar Lāčplēša spēku”

 


 

9. novembrī, par godu Lāčplēša dienai, visas dienas garumā noritēja sporta spēļu sacensības „ Ar Lāčplēša spēku”, kuras vadīja jaunsargs Romāns Seilis – Zundāns. Sacensības notika trijās vecuma grupās: 1.– 4. klase, 5.– 8. klase, 9.– 12.klase. Katrai klasei bija jāizveido zēnu komanda, kuras sastāvā bija 5 cilvēki, kā arī bija jāizdomā komandas nosaukums. Katrai komandai bija doti divi uzdevumi. Viens no uzdevumiem bija stafete, kurā tika pārbaudīts ātrums un veiklība, katram komandas dalībniekam vajadzēja iejusties īsta Lāčplēša tēlā. Otrajā uzdevumā tika pārbaudītas zināšanas militārajā jomā. 9.– 12. klašu grupai bija viens papilduzdevums, komandai tika iedota pudele, kura bija piepildīta ar šķidrumu un 2 auklas, viņiem vajadzēja šo pudeli ar auklu palīdzību, neiekāpjot aplī, pārvietot uz netālu esošo riņķi tā, lai pudele neapgāztos. Katrai komandai līdzi bija ieradušies viskvēlākie un aktīvākie atbalstītāji, kuri mūsu Lāčplēšos uzkurināja vēl lielāku cīņas sparu un neatlaidību, lai varētu izcīnīt godalgoto 1. vietu. Sporta spēļu rezultāti tiks paziņoti 15. novembrī, tādēļ ar nepacietību gaidīsim rezultātus un varēsim uzzināt, kuriem tad ir stiprākais Lāčplēša spēks!

Dagnija Donāne, 12. klase

Template Design Joomla