Nautrēnu

vidusskola

Esi līderis!

Līderu dienas 2012 ietvaros norisinājās konkursa „Es savai videi” finālsacensības. Katru gadu šim konkursam piesakās vairāki desmiti komandu, šogad to izdarījām arī mēs – Nautrēnu vidusskolas komanda „Zīmuļmandarīni”.

 

 

Viens no grūtākajiem posmiem bija idejas atrašana, bet sarunā ar mūsu skolas direktori, atradām tos pieturpunktus, kas ir aktuāli mūsu skolai un, ko mēs spējam realizēt. Idejas bija dažādas , bet galu galā, direktores mudināti, nolēmām, ka veidosim dabas taku sākumskolas skolēniem. Mūsu projekta nosaukums” Izzinoša taka sākumskolas skolēniem”.

Mēs ieguldījām savu gribasspēku, brīvo laiku un darbu  šīs dabas takas veidošanā. Neiztikām, protams, arī bez apkārtējo cilvēku morālā un finansiālā atbalsta. Tā tapa smaržu dārzs, kukaiņu stopi un būri, vēju zvani, sikspārņu mītne, puķu pulkstenis, utt. Te ir aptvertas zināšanas fizikā, bioloģijā, ģeogrāfijā, dabas zinībās, zooloģijā un citās zinātnēs.

Tā arī tapa mūsu iecerētā dabas taka. Pateicoties ieguldītajam darbam, lieliski sagatavotajai prezentācijai, uzvarējām  konkursā „Es savai videi” Latvijas finālsacensībās.  Mēs visi jutāmies ļoti gandarīti par paveikto darbu un vēl aizvien  kaļam  jaunus plānus, kā pilnveidot šo projektu.

Ļoti ceram, ka šis projekts sniegs iedvesmu arī citiem līdzīgiem projektiem  un mēs padarīsim apkārtējo vidi skaistāku!

Komandā piedalījās Guna Barkāne, Agnese Adijāne, Agita Igaune, Agnese Muižniece, Ingars Duplinskis, Diāna Mežajeva, Jānis Saukāns.

Agnese Adijāne  11.klase

Template Design Joomla