Nautrēnu

vidusskola

Skolas tradīcijas

5.klase iesvētības 25.09.2012.

Mūsu skolā ir vairākas tradīcijas, kas atkārtojas no gada uz gadu. Arī šogad notika 5.klases iesvētības. Tās rīkoja 6.klases kolektīvs un audzinātāja. Viss noritēja pēc scenārija. Bija dažādas spēles, atjautības uzdevumi, kokteiļu degustācija, modes demonstrācija, botes mešana caur riņķi un dažādas citas atrakcijas. Gan 5.klases skolēniem, gan rīkotājiem bija jautri smieklīgi un interesanti. Pasākuma noslēgumā 5.klases skolēni skolas priekšā nodeva svinīgo zvērestu skolai (īpaši 6.kl.), saņēma pašu parakstītās dekoratīvās flīzes un pamatskolēna apliecības. Tā pagāja 5.klases iesvētības un novēlam viņiem veiksmi mācībās, radošu garu, spēku, iejūtību, paklausību un izturību. To mēs novēlām ne tikai piektklasniekiem, bet arī viņu audzinātājai.

Kristiāna Jurkāne - 6.klase skolniece

Foto: Sarma Rancāne

Template Design Joomla