ESF projekts

Eiropas projektu dienā 8.09.2012 Nautrēnu vidusskola piedāvāja apskatītī Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansēto projektu - modernos dabaszinību kabinetus.

Nautrēnu vidusskolā varēja apskatīt četrus dabaszinību kabinetus, laboratoriju, noskatīties prezentāciju par projekta gaitu un materiālo un metodisko kabinetu bāzi, gūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Vislielākā atsaucība bija no vecvecākiem ar mazbērniem un jaunāko klašu skolēniem. Viņiem tika piedāvātas matemātikas, bioloģijas, fizikas un ķimijas apguves spēles, teleskopā apskatīt zvaigznes dienā, binokļi, fotoaparāti un cita dabas un dabas procesu izpētes aparatūra. Jaunie zinātnieki bija sajūsmā par reālo iespēju darboties dabaszinību kabinetos. Apmeklētājiem tika dalītas aproces, bukleti par šo akciju.
Informāciju daudz precīzāk var  meklēt apskates objektu kartē www.esfondi.lv