Ciemos pie Kārsavas mazpulcēniem

Kārsavas mazpulkam „Upe” -18

Kaimiņu mazpulks „Upe” 7.septembrī svinēja savu 18.dzimšanas dienu ar moto „Kad slotas kātam lapas plauks”. Šogad svinības bija rīkotas neierasti -mazpulcēni jubilārus sumināja divas dienas.

Pirmajā dienā visi viesi tika sadalīti grupās-katrai grupai bija jāveido vizītkarte par sevi un jāizpilda „Uzdevumu josla”. Šajā joslā ietilpa dažādi veiklības un atjautības uzdevumi. Bija arī viens radošais uzdevums: katra grupa izlozēja 7 attēlus, kurus izmantojot bija jāuzraksta pasaka. Ar savu radošo pasaku izcēlās grupa „Sliņķi”, kurā mūsu mazpulku pārstāvēja Arnita un Ingars, un skolotāju komanda ar Nautrēnu mazpulka vadītāju Anitu. „Uzdevumu joslā” labu sniegumu demonstrēja komanda „Lāsēni ”, kuras sastāvā bija nautrēnieši Sigita un Edijs.

Vakarā visi mazpulcēni tika cienāti ar lielo svētku torti un izklaidēti dažādās atrakcijās. Katrs mazpulks „Upei” pasniedza dāvanu, kas atspoguļoja dzimšanas dienas tematu „Kad slotas kātam lapas plauks”.

Jau no rīta viss turpinājās- notika orientēšanās sacensības ar uzdevumu-bija jāatrod un jāatbild uz 20 jautājumiem un jāizpilda dažādi uzdevumi. Labākos rezultātus šajās sacensībās ieguva „Ābolu” komanda ar Nautrēnu mazpulcēniem Elvitu un Lauri.

Otrās dienas noslēgumā visi dalījās ar pozitīviem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem svētku svinēšanā un saņēma pateicības rakstus no mazpulka „Upe” par dalību viņu dzimšanas dienas svinībās, tāpēc mājup visi devāmies priecīgā un pacilātā noskaņā.

Elvita Kotāne,

Nautrēnu mazpulka dalībniece