Mazpulku aktivitātes

Mazpulku nometne „Visu daru es ar prieku” jeb labākais vasaras piedzīvojums !

Katru gadu, vasarā, Mazpulki jeb 4H klubs Rīgas klubiņa vadībā organizē nometnes. Viena no tām „Visu daru es ar prieku !” notika arī šogad.

30.augusts – 3.jūlijs – 5 superīgākās vasaras  dienas, jo tieši šajās dienās Dagdā notika visneaizmirstamākā mazpulcēnu nometne !

Nometnes mērķis bija iesaistīt 4H klubiņā Latvijas jauniešus, kuri ir piedalījušies šajā kustībā, kā arī jautrās un neaizmirstamās aktivitātēs, iedrošināt viņus, veidot to spēju komunicēt un vienkārši labi pavadīt laiku.

Nometnē piedalīties tiek aicināti visi Latvijas mazpulki, tostarp arī mūsu 477. Nautrēnu mazpulks ar vadītāju Anitu Šķesteri. Protams, arī šogad šī iespēja netika laista garām, un no mūsu mazpulka uz nometni devās 5 mazpulcēni : Diāna Razgale, Armands Ivulāns, Agnese Skabe, Lauris Gorsāns un Edijs Rancāns, taču kopskaitā uz nometni bija ieradušies pat vairāk nekā 200 apņēmības un azarta pilnu mazpulcēnu.

Nometne tika aizvadīta jautri, un no tās paliks daudz, daudz labu atmiņu. Bet pat šeit mazpulka vadītājai Anitai nācās mazliet pastrādāt, un LR1 ēterā atbildēt uz intervijas jautājumiem - http://www.latvijasradio.lv/program/1/2012/07/20120730.htm (Intervijas laiks 17.41).

Priecājāmies, ka šajā nometnē satikām Solvitu Bilinsku - Nautrēnu v-sk. absolventi, izbijušo skolas mazpulcēnu, kura tagad darbojas Rīgas klubiņā.

Vēl kāds ļoti pozitīvs aspekts bija tas, ka nometne neaprobežojās tikai ar Latvijas 4H kluba darboņiem, bet piedalījās arī Dānijas un Igaunijas 4H kluba pārstāvji. Interesanti, ka  nu jau par pastāvīgiem Rīgas klubiņa biedriem var uzskatīt kādu spāni un ungārieti, ar kuriem bija iespēja sastapties nometnē.

Izjūtas bija neaprakstāmas ! Visi cits ar citu bija tik ļoti apraduši, ka šķiršanās beidzās ar ilgiem apskāvieniem un pat asaru pilnām acīm. Tika iegūts daudz jaunu draugu, kā vienu no interesantākajiem varētu minēt dānieti Marieke, ar kuru nometnē tika aizvadīti visjautrākie brīži. Bet ne tikai ! Mēs draudzējāmies arī ar Rēzeknes, Alūksnes un Sunākstes daiļajām dāmām, ka arī Seces, Līvānu u.c. mazpulcēniem. Tika iegūts pamatīgs pozitīvo emociju lādiņš jaunajam mācību gadam un darba cēlienam!

Nometnes atskaites lapa un bildītes : http://mazpulki.lv/lv/page/jaunumi?read=49 !