Maijs Nautrēnu vidusskolā

Maijs Nautrēnu vidusskolā bijis darbīgs. Mēneša sākumā bija Mātes dienai veltīts Mīļkoncerts, kurā uzstājās skolas interešu izglītības pulciņu dalībnieki.13.maijā Pēdējais skolas zvans skanēja 9. un 12. klases skolēniem. Viņus sveica un vēlēja labus panākumus eksāmenos skolas biedri. 27.maijā skolā bija orientēšanās sacensības, kas bija netradicionālas, orientētas uz skolēnu saliedēšanu, veidojot prasmi darboties komandā, jo viens no nosacījumiem bija, ka kontrolpunktā jāierodas visiem kopā. Jaunums bija tas, ka komandas tika veidotas no dažādu klašu komandu skolēniem, kas lika vecākajiem parūpēties par jaunākajiem skolēniem. Komandas kontrolpunktos sagaidīja skolotāji, kuriem šis pasākums bija ļoti patika. Skolotāju komandu pārstāvēja - V.Dundure (literatūra), R.Krišāne (matemātika+ mūzika), I.Rjabovskis (bioloģija), A.Mūrniece (latviešu valoda), A.Garanča (mūzika), I.Razgale (ģeogrāfija/bioloģija), M.Zubko (sports), E.Mače (fizika), V.Sinkoveca (spēks+atjautība), V.Turlaja (vēsture/sociālās zinības). Katrs no kontrolpunktiem bija saistīts ar kādu no mācību priekšmetiem. 9., 12. klašu skolēni un pārējie skolotāji bija iesaistīti eksāmenā un konsultācijās.
Skolas teātra pulciņš sākumskolas skolēniem izrādīja divas lugas. Skatītāju pulkā bija PII „Vālodzīte" audzēkņi, kuri izrādīja neviltotu interesi par notiekošo uz skatuves.
20.maijā skolas administrācija aicināja skolas darbiniekus un vecākus uz atpūtas vakaru „ Par zaļu pat vēl zaļāks.." .
Pēdējā skolas dienā notika mācību gada noslēguma pasākums. Kā katru gadu tika apbalvoti labākie. Gada skolēns jau otro reizi pēc kārtas bija Kārlis Barkāns (11.kl.), gada sportiste Gunta Mazure (9.kl.), gada sportists Aldis Bogdans (9.kl.), gada skolotāja Nellija Žogota. 1.-8.kl. un 10.-11.kl. skolēni saņēma liecības un devās vasaras brīvdienās, bet 9. un 12.kl. vēl turpinājās eksāmenu sesija.
28. maijā skolas deju kolektīvi ( sk.I.Ludborža ) piedalījās tautas deju festivālā „ Latvju bērni danci veda" , kas notika Ludzā.

4.jūnijā12.klase nosvinēja izlaidumu, bet 7.jūnijā 9.klase nokārtoja pēdējo eksāmenu.

Baudot vasaru neaizmirstiet par drošību uz ielas ,uz ūdens, kā arī visus pārējos drošības noteikumus.
Vēlu visiem jauku vasaru!

Direktores vietn. ārpusstundu darbā V.Sinkoveca

Gada skolotāja N.Žogota, d.v.p.i. M.Mazure (foto J.E.Reinholds)

5.kontrolpunkts (foto A.Mūrniece)

Par citiem  nozīmīgiem notikumiem skolas dzīvē pēdējā laikā var lasīt Rēzeknes novada mājas lapā - par 9.klases skolēnu braucienu uz Poliju (A.Sjakste), par mazpulcēnu aktivitātēm (E.Kotāne).