Svētrīts Nautrēnu vidusskolā

19.decembra rīts, balti sniegots, visus aicināja uz Svētrītu Nautrēnu vidusskolā. Šogad domājām un runājām par četrām vērtībām cilvēku dzīvē- mieru, ticību, mīlestību un cerību.
Mazs zēns , noklausoties stāstu par Adventes vainagu , sapnī dodas neparastā ceļojumā, kurā satiek četras sveces, kas simbolizē - mieru, ticību, mīlestību un cerību. Diemžēl svecītes dziest un zēns ir noskumis, jo pasaulē ir pazudušas trīs nozīmīgas vērtības. Viņa mazā māsiņa pamana vēl vienu gaismiņu- cerību. Bērni ir atraduši svecīti, no kuras gaismas var iedegt pārējās.
Pirmo sveci Advente vainagā iededza skolas direktore A.Žogota, kā arī pasniedza stipendijas labākajiem skolēniem.
Pagasta pārvaldes vadītāja L.Plavinska un draudzes priesteris J.Kravalis, iededzot sveces, veltīja visiem siltus vārdus.
Stāstu izstāstīt palīdzēja – Valters Duplinskis (mazais zēns), Agija Vonoga ( zēna māsiņa), 6.klases skolēni - Viktorija Lukšāne , Elēna Daukste, Viktorija Krišāne, Kristers Ulbicāns, vokālais ansamblis, koris (vad. A.Garanča), ģitāristu ansamblis (vad. I.Rjabovskis), dzejoļus deklamēja 5.klases skolēni – Saiva Maģiča, Diāna Ivanova , Ralfs Bilinskis. Atbildīgais par mūziku Reinholds Jānis.
Gaidot Kluso vakaru, kas pasaulē nāk Dieva dēls, visiem novēlam- MIERU, TICĪBU, MĪLESTĪBU, CERĪBU.

Direktores vietn. audz.d. V.Sinkoveca