Nautrēnu vidusskolas skolēni saņem SIA „Cirmas bekons” stipendijas

Jau otro gadu Nautrēnu vidusskolas skolēni semestra noslēgumā saņem SIA „Cirmas bekons" stipendijas. Šoreiz stipendiju saņēma septiņi 9.-12.klašu skolēni, kuru vidējā balle ir virs 8,00 un trīs 5. -8.klašu skolēni, kuru vidējā balle ir virs 8,5. Saskaņā ar stipendiju piešķiršanas kārtību, šiem skolēniem nedrīkst būt neattaisnoti kavējumi, kā arī skolēni ir aktīvi gan sportā, gan ir piedalījušies novadā un valstī konkursos un mācību priekšmetu olimpiādēs.
Stipendijas lielums bija no 20- 50 eiro. Lielāko stipendiju – 50 eiro- saņēma 12. klases skolēns Sandris Turlajs, kura vidējā balle ir 8,92. Vēl stipendiju saņēma Kārlis Barkāns (10.kl.), Sandra Timša (9.kl.), Elvita Kotāne (10.kl.), Armands Ivulāns (9.kl.), Kristīne Laizāne (10.kl.), Edijs Rancāns (12.kl.), Viktorija Krišāne (6.kl.), Oskars Ivulāns (7.kl.), Kaspars Dortāns (7.kl.).

Direkt.vietniece mācību darbā Marija Mazure