Pārgājiens 2014.

Pārgājienu diena „Skaista mana tēvu zeme"

10.septembrī no rīta skolā valdīja rosība, jo visi posās pārgājienam. Lieli un mazi, spītējot lietum, bija gatavi izpētīt tuvējo apkārtni. Pirms došanās ceļā, visiem par lielu prieku – uzspīdēja saule. Paši jaunākie pārgājiena dalībnieki- 1.klase, audzinātāja pavadībā iepazina Rogovku, kā arī mācījās ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Pārgājiena maršruti bija dažādi- „ Velna pēda", Ičas upes, Opiņķu pilskalns, Ilzeskalns, Zaļmuiža, Rasnupļi. No pārgājiena visi atgriezās noguruši, bet tas nemazināja prieku, jo bija redzēts daudz kas jauns, gūti dažādi iespaidi, izpētīta apkārtne, lai ar lepnumu varētu apgalvot- „ skaista mana tēvu zeme". Attēlos- 11.klases pārgājiena spilgtākie momenti.

Direktores vietniece ārpusstundu darbā V.Sinkoveca

Šī gada 10. septembrī 11.klase devās pārgājienā uz Velna pēdu. Neskatoties uz rīta lietainajiem laika apstākļiem, dienas gaitā tas labojās, un caur mākoņu malām pat uzspīdēja saule. Kaut gan ejamais gabals nebija liels, izstaigāties tomēr varēja. Attēlos- 11.klases pārgājiena spilgtākie momenti.

Diāna Drozdova, 11.kl.