Projekta norise Rēzeknes novadā

Pārskats par projekta „Rēzeknes novada pašvaldības ēku infrastruktūras attīstība" ieviešanas gaitu (lejuplāde)

Projekta „Rēzeknes novada vidusskolu infrastruktūras attīstība" gaita uz 13.02.2014

1) Saņemts no VRAA avanss 55% apmērā no attiecināmajām izmaksām – EUR 3 707450,91
2) Avansa maksājumi Būvniekiem saskaņā ar noslēgtajiem būvdarbu līgumiem:
PS „Latgales būve"- samaksāts avanss 20% apmērā no līguma summas. SIA ASKO AS un SIS RCR5 avansa maksājums tiks veikts saskaņā ar Līguma nosacījumiem pēc Bankas Līguma izpildes garantijas iesniegšanas.
3) Nautrēnu, Dricānu, Kaunatas objektos katru nedēļu notiek būvsapulces
4) Šobrīd veicamie būvdarbi objektos :
Nautrēnos : būvniekiem nodotajā objektā tiek veikti demontāžas darbi, notiek starpsienu ierīkošana kanalizācijas tīkla rekonstrukcija, divslīpu jumta konstrukciju izbūve.
Dricānos : demontāžas darbi, pandusu un kāpņu izbūve, pamatu nostiprināšana, esošās ventilācijas sistēmas izvadu pagarināšana.
Kaunatā: internātā ēkā demontāžas darbi, ūdens, kanalizācijas, ventilācijas, elektroapgādes tīklu izbūve; sienu apdares darbi, grīdu būvniecības darbi. Skolas sporta zāles piebūvē – kanalizācijas, apkures sistēmas ierīkošana , iekšējo sienu izbūves un apmetuma darbi .
Februāra mēnesī iesniegti pārbaudei darbu izpildes akti Kaunatas objektos par summu EUR 45242 un Dricānu objektā EUR 28105 apmērā.
5) „Rēzeknes novada Maltas vidusskolu rekonstrukcija".
- 2014. gada 30. janvārī iepirkuma „Rēzeknes novada Maltas vidusskolu rekonstrukcija" ietvaros ir saņemti piedāvājumi.
- 2014. gada 05.februārī – Iepirkumu komisijas sanāksmē notika piedāvājumu atvēršana, šobrīd notiek piedāvājumu izvērtēšana.
- Piedāvājumu izvērtēšana un lēmuma pieņemšana plānota līdz 17.02.2014. Pēc lēmuma pieņemšanas vienlaicīgi tiks sniegts paziņojums par pieņemto lēmumu Iepirkumu uzraudzības birojam un iesniegti dokumenti Valsts Reģionālās attīstības aģentūrai uz iepirkumu norises pirmspārbaudi. Ja saskaņā ar Publisko iepirkumu likumu 10 dienu laikā Iepirkumu uzraudzības birojā netiks iesniegtas no pretendentiem sūdzības par komisijas pieņemto lēmumu, tad februāra beigās ar izvēlēto pretendentu tiks slēgts būvdarbu līgums.

Informāciju sagatavoja: projekta vadītāja A.Jasmane