Ekskursija

24. septembrī notika mācību ekskursija maršrutā Rogovka-Līgatne-Sigulda-Rogovka. Tajā devās 9.-12. klašu skolēni. Pirmais apstāšanās punkts bija Līgatnes dabas taka, kurā redzējām dažādus dzīvniekus-lāčus, lūšus, lapsas, vāveres un daudzus citus takas iemītniekus.
Tālāk mēs devāmies uz Līgatnes papīra fabriku. Papīra fabrikā uzzinājām kā soli pa solim tiek ražots papīrs. Gide pastāstīja par papīra ražošanas vēsturi un makulatūras pārstrādi.
Ekskursijas noslēgumā devāmies uz piedzīvojumu parku „Tarzāns." Tas bija aktīvākais un pēc skolēnu domām visinteresantākais pieturas punkts, jo tajā tika piedāvātas dažādas aktivitātes un daudzas no tām prasīja pamatīgu uzdrīkstēšanos. Tika izmēģinātas dažādas šķēršļu trases, izbraucieni ar rodeļiem kā arī milzu šūpoles. Visiemīļotākā atrakcija bija katapulta, kuru neizmēģināja vien retais. Šī ekskursija pilnīgi noteikti bija izdevusies!

Teksts: Klinta Nagle, 11.kl.