Nautrēnu

vidusskola

Jubilāru piemiņai

Decembra jubilāru pieminēšana Nautrēnu vidusskolā

2012.gada 17.decembris Nautrēnu vidusskolas kolektīvam bija īpaša diena, jo notika atceres pasākums bijušajam skolas absolventam - dzejniekam Pēterim Jurciņam, kurš pirms 80 gadiem bija dzimis šajā dienā. Visas dienas garumā skolas foajē un lasītavā katrs interesents varēja iepazīties ar dzejnieka uzrakstītajām grāmatām, materiāliem no muzeja arhīviem un stāvēt līdzās ozolkokā veidotajam māksliniekam. Tāpat arī tika pieminēts otrs tās nedēļas jubilārs – Antons Kūkojs – skolas absolvents, dzejnieks, mākslinieks, kultūras darbinieks..., kuram 23.decembrī svinētu septiņdesmit otro dzimšanas dienu.

Katras klases skolēniem informāciju par izcilajiem novadniekiem sniedza muzeja vadītāja Mārīte Zubko.

Template Design Joomla