Nautrēnu

vidusskola

Vecākiem

Austrumlatvijas koncertzālē GORS izrāde "Putni"

25.septembrī plkst. 18.00 Austrumlatvijas koncertzālē GORS izrāde "Putni". Tā ir lekcijas veidā sagatavots asprātīgs stāsts par to, kā cilvēki dažādos vecumos no jauna iepazīst putnu pasauli. Izrādi bērnu auditorijai veidojuši aktieris Edgars Lipors, režisore Lilija Lipora, dramaturgs Edgars Niklasons, mūziķis Goran Gora, vizuālā noformējuma māksliniece Guna Stikāne, gaismu mākslinieks Egils Kupčs un ornitologs Visvaldis Putniņš.

Izrādē-lekcijā bērniem "Putni" uzzināsiet un pieredzēsiet sešus stāstus par cilvēka satikšanos ar putniem un ne tikai… balodis būvē ligzdu? Cik plats ir vanaga spārnu atvērums? Kurš putns iemainīja zelta spalvas pret skaistāko balsi pasaulē? No kura lidoņa nobijās putnu draugs Edgars?

Izrādes radošā komanda iedvesmu dramaturģijai smēlusies latviešu tautas pasakās un kopā ar izglītojošo informāciju radījusi emocionāli ekspresīvu, asprātīgu stāstu par to, kā cilvēks dažādos vecuma posmos no jauna iepazīst brīnumaino putnu pasauli. Kā saka izrādes galvenais varonis, "darbi nekur nepazudīs, bet putni… tie gan var aizlaisties vienā acumirklī, tāpēc nepalaidīsim garām iespēju ar tiem sasveicināties".

Ceļvedis, audzinot pusaudzi

Pussudžu vecākiem (tētim, mammai, aizbildņiem, audžuvecākiem u.tml) ir piedāvājums apmeklēt apmācību programmu ( 10 nodarbību ciklu ) "Ceļvedis, audzinot pusaudzi" (CAP). Pieteikšanās grupai līdz 2017.gada septembra beigām. Vienas nodarbības ilgums apmēram 3 stundas vienu reizi nedēļā (svarīgi, lai grupu nodarbības notiktu ir jābūt vismaz četriem dalībniekiem).