Prioritātes

Galvenās prioritātes interešu izglītībā un audzināšanas darbā 2012./2013.m.g.

Radīt iespējas skolēnu pilsoniskās apziņas, valstiskās identitātes un patriotisma stiprināšanai.

*Skolēnu līdzdalība savas klases, skolas, novada/pilsētas sabiedriskajā un kultūras dzīvē, apkārtējās vides izzināšanā un sakopšanā;

*Skolēnu iesaistīšanās tautas tradīciju un kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanā un saglabāšanā, Dziesmu un deju svētku procesā;

*Pilsoniskās un patriotisma audzināšanas pasākumi skolā, novadā/pilsētā, valstī, gatavojoties Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai 2013.gadā.

Veidot un nostiprināt izpratni par ģimenes vērtībām un ģimenes nozīmi cilvēka dzīvē, stiprinot paaudžu vienotību un savstarpējo sapratni.

Veicināt skolēnu izpratni par veselības un cilvēkdrošības jautājumiem, sekmējot savai un līdzcilvēku fiziskajai, garīgajai un sociālajai veselībai un drošībai labvēlīgu rīcību.