Festivāls “FIZMIX Eksperiments”

7.     “Fotoni”, Līvānu 2. vidusskola;

8.     “Kvants”, Līvānu 2. vidusskola;

9.     “Ampēri”, Preiļu 1. pamatskola;

10.  “Vietējie”, Nautrēnu vidusskola.

Tiekamies lielajā finālā 11. maijā Rīgas Kongresu namā – fizikas festivālā “FIZMIX Eksperiments”

Detalizēta fināla norise tiks nosūtīta katras komandas kapteinim un skolotājam-konsultantam.

Ja šogad nepaveicās – neķer kreņķi! Arī Tu un Tavi draugi ir aicināti apmeklēt fizikas festivālu “FIZMIX Eksperiments” 11. maijā Rīgas Kongresu namā!

Visas dienas garumā ikviens bez maksas varēs piedalīties aizraujošos eksperimentos, vērot paraugdemonstrējumus, iesaistīties interaktīvās atrakcijās un radošajās darbnīcās un klausīties iedvesmas lekcijas. Festivāla īpašie viesi -  grupa Sudden Lights un Adriana Miglane. Fizikas festivālā satiksi fiziķus, augstskolu un institūciju pārstāvjus, studentus un industrijas aktīvākos uzņēmumus.

Tiekamies!