Nautrēnu

vidusskola

8.3.2.2./16/I/001 Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai Nautrēnu vidusskola Pozitīvo resursu programma “Dzīvotprieka skola” 12.02.2018.

 

Pozitīvo resursu programmas “Dzīvotprieka skola” ietvaros tiks organizēta nodarbība ar profesionālo kouču, kuras galvenais mērķis rast jaunas iespējas skolēnu pašizaugsmei.

12. februārī notiks 2 stundu gara nodarbība, kur skolēni atraktīvā un radošā procesā strādās ar sava pašmotivācijas celšanu. Sapratīs, ka viss ir iespējams un rezultāta sasniegšana sākās ar sevis motivāciju. Skolēniem būs iespēja iesaistīties aizraujošā projektā, aktīvā un radošā atmosfērā katrs skolēns apzinās sevi par līderi un varēs “uzvilkt” pašu savu uzzīmēto līdera t-kreklu.

Nodarbības laikā, izmantojot atraktīvās spēles elementus, skolēniem būs iespēja iemācīties sadarboties komandā.

Nodarbības nobeigumā, skolēniem būs iespēja noskatīties īsfilmu, kura mērķis veidot diskusijas klubu par galveno šīs filmas problēmu. Galvenais mērķis iemācīt skolēnus sadarboties viens ar otru, prast komunicēt, uzklausīt, nebaidīties izteikt savu un pieņemt citu cilvēku viedokli, prast analizēt situāciju un pieņemt lēmumu.

Mācību programma ietver sevī 70% praktiskās nodarbošanās, kurā ir iekļauti: koučinga tehnikas, spēles elementi, diskusijas, demonstrācijas, atgriezeniskā saite. Skolēni darbosies pozitīvā, brīvā, nepiespiestā gaisotnē gan individuāli gan komandā. Nodarbība ilgst 2 stundas profesionālā kouča vadībā. Nodarbību vada: Vija Mazure Sertificētais profesionālais koučs.

Template Design Joomla