Nautrēnu

vidusskola

Gatavojamies starptautiskajam jauniešu apmaiņas projektam Polijā

                        

               Šī gada aprīlī Nautrēnu vidusskolas skolnieku komanda 8 cilvēku sastāvā (Katrīna Adijāne , Gunta Mazure , Alise Sjakste , Sarma Rancāne , Oskars Ivulāns , Kristaps Gorsāns , Ralfs Bilinskis , Kristers Ulbicāns un skolotāja Nellija Žogota ) dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz Poliju .  Mūsu skolēniem projektā ‘’By bike to culture ‘’ būs iespēja no 20. aprīļa līdz 28. aprīlim pārstāvēt Latviju Polijas pilsētā Boguchivalā.

Šajā laikā viņiem kopā ar skolēniem no Polijas , Čehijas , Rumānijas un Itālijas būs iespēja arī iepazīt pilsētas apkārtni , izbraukt ar velosipēdiem pa šo reģionu , kā arī attīstīt savas angļu valodas zināšanas un sadraudzēties.

Katru vakaru  kāda no valstīm rīkos Nacionālo balli,  tādējādi dodot iespēju iepazīt ne tikai Polijas kultūru , bet arī citu valstu tradīcijas. Vēlēsim mūsējiem veiksmi !

                                     Projekta dalībnieks Ralfs Bilinskis, 8. klase

Template Design Joomla