Angļu ceļojošā teātra’’ Europa Drama’’ izrādes apmeklējums Rīgā

Grupa Nautrēnu vidusskolas 9.-12. klašu skolēnu 8. novembrī apmeklēja angļu ceļojošā teātra ‘’ Europe Drama’’ izrādi , kas tapusi pēc Čārla Dikensa pasaulslavenā romāna ‘’ Olivers Tvists’’ motīviem. Rīgas Russion House telpās aktieri izspēlēja Olivera dramatisko dzīvesstāstu: viņa agro bērnību, smago ikdienu darba namā, iekļūšanu kabatzagļu bandā un skarbo atskārsmi par to, cik daudz pūļu ir jāpieliek, lai izdzīvotu un saglabātu cilvēcību sevī. Izrādē ne tikai izbaudījām rakstnieka valodas bagātību, bet arī aktieru muzikālo meistarību un interesantas skatuves pārvērtības.

Pēc izrādes pastaigājoties pa Rīgas centru, Vecrīgu un fotografējoties  pie Brīvības pieminekļa, izjutām  valsts  svētku ieskaņu  sevī.

Angļu valodas skolotāja Nellija Žogota