Interešu izglītības pulciņu nodarbības

Projekta koordinatore                     M.Mazure

Individuālās nodarbības

2017./2018.m.g.

N.p.k   Nodarbības veids Vadītājs Klašu grupa Pirmdiena Ottdiena Trešdiena Ceturdtiena Piektdiena
1.

Pedagoga palīgs

M.Mazure 2.kl. 3.st. 3.st. - 3.st. 4.st.
2.

M.Mazure 1.-4.kl. Trīs stundas nedēļā pēc nepieciešamības
3.

Pedagoga palīgs

M.Zubko 2.kl. 2.st. 2.st.
4.

Speciālais pedagogs

M.Zubko 2.kl. 2.,3.st. 2.st. 2.st.
5.

Speciālais pedagogs

M.Zubko 5.-9.kl. Divas stundas nedēļā pēc nepieciešamības
6. Logopēds

I.Rancāne

1.-4.kl. 6.,7.,8.st.

Projekta koordinatore                         M.Mazure

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

Ārpusstundu pasākumi 2017.2018.g. 1.sem.

N.p.k

Pasākuma nosaukums

Metodoloģija (jaunu formu ieviešana izglītojamo spēju ievērošanai un efektīvu rīku izmantošanai, lai īstenotu plānoto pasākumu)

Plānotie rezultāti Individuālās pieejas attīstība
1. Mācību vizīte uz Daugavpils zinātnes centru “ Zinoo Praktisko zināšanu ieguves pasākumi Daugavpils zinātkāres centrā  “Zinoo” sākumskolas skolēniem ar gūtībām mācībās.

Tiks radīta interese un motivācija par stundās iegūto zināšanu un prasmju praktisku pielietojumu, iepazīstot matemātikas un dabaszinātņu nozares.

Mācību vizīte veicinās un attīstīs tehniskās jaunrades prasmes un radošumu.
2. Radošās darbnīcas  “Dari pats un iemāci citiem”

Tematiskās darbnīcas sākumskolas un pamatskolas izglītojamiem ar mācību grūtībām, kas ietver sevī vienaudžu mācīšanos un dažādas praktiskās nodarbības.

Izglītojamie, kuriem ir grūtības mācīties, darbojoties kopā, attīstīs savas prasmes, realizēs radošu pašizpausmi, daloties pieredzē. Attīstīs individualitāti, talantus un spējas.

Radošās darbnīcas dos iespēju dalībniekiem ciešāk iepazīt vienam otru, uzlabot savstarpējo komunikāciju un interesi par attiecīgās jomas mācību priekšmetiem.

3.

Radošā darbnīcas  “Dzeivo puosoka”

Tematiskās darbnīcas pamatskolas izglītojamiem ar augstiem mācību sasniegumiem, kas ietver sevī vienaudžu mācīšanos un dažādas praktiskās nodarbības. Tērpu māksla, teātris, muzikālais teātris. Darbnīcās talantīgajiem skolēniem tiks dota iespēja radošā veidā paust individualitāti, attīstīt talantus, celt pašapziņu un pierādīt varēšanu. Nepieciešams attīstīt skolēnu prasmes noteiktā saturā, uz kuru balstītas radošās darbnīcas.

Projekta koordinatore                           M.Mazure